e-shop elektronických knížek Ondřeje V. Vejsady

Vše funguje plně automaticky. Po zvolení varianty nákupu a způsobu zaplacení Vám přijdou požadované soubory do emailu ve formátu pdf a epub. Postupujte, prosím, podle instrukcí ve formuláři níže. V případě nejasností mne neváhejte kontaktovat.

Video návod:

***

klikni pro ZVĚTŠENÍ

Počet stran = 87

Dva roky nejprodávanější již podruhé vydaná kniha je prvotinou Ondřeje Vejsady ve smyslu uceleného knižního formátu. Rozšiřuje již dříve na Internetu publikovanou úspěšnou povídku „První skutečný vandr“. Pojednává o partě nadšenců, kteří se vydali na vandr na Šumavu. Po cestě zažívají různá dobrodružství a komplikace, zejména s počasím. Nechybí zde i mírně erotická zápletka, při setkání s místními děvčaty. Vše je podáno velice čtivou a humornou formou, kdy je čtenář vtáhnut do děje hned od prvních slov. Knížka by se také dala popsat jako fiktivní ironicko-satirický cestopis. Jedná se ale mnohem spíše o humoristickou novelku. Vše uvozuje použitý citát z oblíbeného filmu:“Toho svýho smutku máme všichni hodně, ale tý svý srandy máme setsakra málo!“ (Ecce homo Homolka), který přesně vystihuje ducha této knihy. Jedná se o oddychové čtení pro široké vrstvy dospělých čtenářů. Ideální jako dárek pro potěšení i pobavení zároveň.

klikni pro ZVĚTŠENÍ

Počet stran = 111

Po velkém úspěchu knihy „Můj první vandr“ připravil nyní autor výbor svého nepublikovaného díla až k počátkům své tvorby. Jak sám uvádí, je to Pel-Mel různých stylů a forem (od úvah a povídek až třeba k aforismům a učitelským přeřekům). Touto knihou si dělá radost nejen autor sám, ale jak doufá, radost, legraci a zamyšlení naleznou i čtenáři...
Ondřej V. Vejsada se narodil v roce 1974 v Kolíně, kde i žije. Považuje se ale za Jihočecha. Píše již od svého mládí. Jeho jméno je uvedeno na čtyřech knihách. V současné době publikuje především na Internetu. Několik fejetonů bylo zveřejněno také v regionálním tisku a třeba i v Reader´s Digest. Řadu let byl členem redakce FOLKtime, kde pravidelně vycházely jeho recenze, články a úvahy nejen o folkové muzice (podobně tak i na mnoha dalších hudebních portálech).

Obchodní podmínky: (ZDE)

Ondřej Vejsada, Ph.D. U Stodoly 1229, 280 02 Kolín 5; IČ 715 96 232; vejsada(zavináč)infasoft.net; 603 772 987